REKLAMA
REKLAMA

Czołowe zderzenie busa z ciężarówką. Nie żyje mieszkaniec powiatu brzozowskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas wyprzedzania bus marki renault zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu zginął kierowca i pasażer busa, mężczyźni w wieku 39 i 25 lat. Jeden z nich był mieszkańcem powiatu brzozowskiego. Trzy osoby zostały ranne.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj nad ranem w Chmielowie koło Tarnobrzega. W wyniku czołowego zderzenia busa z samochodem ciężarowym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Do godziny 14 na tym odcinku występowały utrudnienia w ruchu.

Po godzinie 4. w Chmielowie na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca busa, który jechał w kierunku Warszawy, podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. Kierowca busa i pasażer zginęli na miejscu, a trzy inne osoby zostały ranne. Poszkodowani przebywają w szpitalu, gdzie udzielana jest im pomoc medyczna.

W wypadku zginęło dwóch mężczyzn, którzy podróżowali busem renault master, 39-latek z powiatu brzozowskiego oraz 25-latek z powiatu krośnieńskiego. Obrażeń doznali dwaj pasażerowie busa, 39 i 44-latek. Są oni mieszkańcami powiatu krośnieńskiego. Ucierpiał również kierowca samochodu ciężarowego marki scania. 49-latek jest mieszkańcem województwa kujawsko-pomorskiego.

Do godziny 14 droga na tym odcinku była zablokowana. Policjanci kierowali samochody na wyznaczone objazdy. Policjanci prowadzą czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności zdarzenia.

Śledztwo w sprawie wypadku wszczęła Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu.

źródło: Red., KMP Tarnobrzeg

26-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)