REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Stracił panowanie nad autem i wjechał w ogrodzenie posesji (ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. 26-letni kierowca renault stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Jego samochód tyłem wpadł do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie posesji w Humniskach. W chwili zdarzenia przewoził pasażerkę. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Wczoraj około godz. 10.30, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Humniskach. Ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że 26-letni mieszkaniec gminy Nozdrzec, kierując renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego auto zaczęło się obracać wokół własnej osi, a następnie tyłem wpadło do przydrożnego rowu uszkadzając ogrodzenie posesji. Kierowca był trzeźwy. Mężczyzna nie jechał sam. Przewoził pasażerkę. Oboje trafili do szpitala. Tam udzielona została im pomoc medyczna. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 

KPP Brzozów

06-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)