REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Rusza nowy sezon Sanockiej Ligi Unihokeja eSanok.pl! Na początek starcia faworytów

SANOK / PODKARPACIE. Już dzisiaj (16 października) rusza sezon 2017/2018 Sanockiej Ligi Unihokeja eSanok.pl! Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się siedem zespołów. Mecze tradycyjnie już rozgrywane będą w poniedziałki w godzinach 17:00 – 20:00. Co warte podkreślenia, po roku przerwy SLU wraca do naszego miasta. Miejscem unihokejowych starć będzie ponownie hala Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku.

Drużyny, które wystąpią w nowym sezonie Sanockiej Ligi Unihokeja eSanok.pl:
– Bieszczady24.pl Wilki Sanok
– InterQ Sanockie Niedźwiedzie
– Besco
– Komputronik
– Forest Systemy Uszczelnień
– AZS PWSZ Sanok
– II LO Sanok (debiut w SLU)

Przedsezonowe losowanie zestawień pierwszej kolejki dało niezwykle interesujące rezultaty. Już na starcie nowego sezonu zmierzą się ze sobą obrońcy tytułu, drużyna Bieszczady24.pl Wilki Sanok, z ubiegłorocznym wicemistrzem – InterQ Sanockimi Niedźwiedziami (godzina 18:00).

Dodatkowo zdobywcy brązowego medalu, drużyna Besco, stoczy pojedynek z Komputronikiem, czyli zeszłorocznym rywalem w walce o najniższy stopień podium (godzina 19:00).

Emocji z pewnością nie zabraknie także w meczu beniaminka rozgrywek SLU – II LO Sanok, z drużyna Forest S.U. (godzina 17:00).

Będziemy zatem świadkami małej powtórki z ubiegłorocznego Wielkiego Finału SLU, co samo w sobie jest chyba najlepszą zapowiedzią dzisiejszej kolejki. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i pasjonatów unihokeja w Sanoku do hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ. Początek pierwszego starcia o godzinie 17:00

I KOLEJKA (Poniedziałek – 16.10.2017):
(17:00) II LO Sanok – Forest S.U.
(18:00) InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Bieszczady24.pl Wilki Sanok
(19:00) Komputronik – Besco

foto-tomasz-sowaimg_5253

Foto. Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

 

16-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)