REKLAMA
STREFA SMYKA Joanna Frydrych Green Company
REKLAMA

SLU ESANOK.PL: Nieoczekiwany zwrot akcji. Batalia o trzecią lokatę trwa w najlepsze (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rozgrywki sezonu zasadniczego w Sanockiej Lidze Unihokeja Esanok.pl powoli dobiegają końca. Rumieńców nabiera rywalizacja o trzecią lokatę i „łatwiejszego” rywala w w rundzie ćwierćfinałowej fazy play-off.

O trzecie miejsce walczą Komputronik, AZS PWSZ Sanok oraz BESCO. Tak zacięta rywalizacja jest efektem wyników, które padły podczas wczorajszej kolejki. Konkretnie wygrana AZS-u z Komputronikiem sprawiła, że w środku tabeli zrobiło się bardzo ciasno.

Zgodnie z planem w 12 serii spotkań swoje mecze wygrały drużyny sanockich Wilków oraz Niedźwiedzi.

Wyniki 12. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl:

Forest – Esanok.pl Wilki Sanok 1:7 (1:3)

1:0 bramka samobójcza 4:58
1:1 Tomasz Sokołowski (Piotr Sokołowski) 7:43
1:2 Piotr Sokołowski (Damian Popek) 11:32
1:3 Tomasz Rudy (Tomasz Sokołowski) 13:28
1:4 Tomasz Sokołowski (Damian Popek) 18:02
1:5 Damian Popek (Tomasz Sokołowski) 23:59
1:6 Damian Popek 28:51
1:7 Piotr Sokołowski (Tomasz Sokołowski) 29:07

strzały: 8 – 28

skuteczność bramkarzy:

Jan Woźniak (Forest) – 75 %
Krzysztof Kopeć (Wilki Sanok) – 87,5 %

kary:

25:23 Waldemar Marczak (Forest) – 2`


Komputronik – AZS PWSZ Sanok 6:8 (4:2)

0:1 Daniel Ziemba 2:17
1:1 Marcin Szczudlik 4:34
2:1 Piotr Karnas (Zbigniew Paszta) 7:26
3:1 Radosław Wituszyński (Hubert Niemiec) 7:50
3:2 Maciej Kaczorowski (Daniel Ziemba) 11:37
4:2 Piotr Karnas (Tomasz Mermer) 12:42
5:2 Piotr Karnas (Marcin Szczudlik) 15:21
6:2 Radosław Wituszyński 15:29
6:3 Daniel Ziemba (Maciej Kaczorowski) 18:57
6:4 Damian Ginda (Mateusz Kowalski) 21:13
6:5 Szymon Dobosz 21:49
6:6 Daniel Ziemba 23:08
6:7 Jakub Poznański (Maciej Kaczorowski) 24:59
6:8 Arkadiusz Mielniczek 29:48

strzały: 22 – 18

skuteczność bramkarzy:

Miłosz Balazs (Komputronik) – 55,5%
Hubert Chorążak (AZS PWSZ) – 72,7 %

kary:

1:21 Tomasz Mermer (Komputronik) – 2`
1:21 Jakub Poznański (AZS PWSZ) – 2`
17:50 Hubert Niemiec (Komputronik) – 2`


Arriva Sanockie Niedźwiedzie – Coś Słodkiego 7:4 (5:0)

1:0 Michał Ambicki (Michał Janik) 1:45
2:0 Patryk Myćka (Paweł Muszański) 6:42
3:0 Patryk Myćka 7:17
4:0 Michał Janik (Michał Ambicki) 13:29
5:0 Dominik Pielech (Dominik Januszczak) 14:59
6:0 Michał Janik (Michał Ambicki) 17:35
6:1 Andrzej Dębicki (Łukasz Pelczarski) 17:45
7:1 Michał Ambicki (Hubert Popiel) 21:34
7:2 Piotr Packanik (Mateusz Fal) 23:32
7:3 Mateusz Fal (Piotr Packanik) 23:50
7:4 Łukasz Pelczarski (Piotr Packanik) 25:50

strzały: 25 – 17

skuteczność bramkarzy:

Maciej Wojtowicz (Arriva) – 76,5 %
Jakub Kobak (Coś Słodkiego) – 72 %

Pauza: BESCO

tabela
Po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego drużyna El-Bud wycofała się z rozgrywek. Począwszy od rundy rewanżowej, jedna z drużyn pauzuje

13. kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja (16.01.2017):

godz. 17:00 Komputronik (3) – Arriva Sanockie Niedźwiedzie (2)
godz. 18:00 AZS PWSZ Sanok (4) – Coś Słodkiego (7)
godz. 19:00 BESCO (5) – Esanok.pl Wilki Sanok (1)
Pauza: Forest SU (6)
* w nawiasach aktualne miejsce w ligowej tabeli

TERMINARZ FAZY PLAY-OFF

RUNDA ĆWIERĆFINAŁOWA (2-7, 3-6, 4-5, 1 – awans):
1 mecz – 06.02.2017
2 mecz – 13.02.2017
ewentualny 3 mecz – 16 lub 17.02.2017
RUNDA PÓŁFINAŁOWA:
1 mecz – 20.02.2017
2 mecz – 27.02.2017
ewentualny 3 mecz – 06.03.2017
RUNDA FINAŁOWA:
1 mecz – 13.03.2017
2 mecz – 20.03.2017
ewentualny 3 mecz – 27.03.2017

OFICJALNA STRONA SANOCKIEJ LIGI UNIHOKEJA
unihokejsanok.blogspot.com

foto: Tomasz Sowa

17-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)