REKLAMA
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Szykuje się bardzo długi weekend. Gwiazdy, koncerty, sport, wycieczki – sprawdź co, gdzie i kiedy!

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Przed nami niebywale długi weekend majowy! Wśród propozycji na ten fantastyczny czas mamy dla Państwa koncerty, wyjazdy, wycieczki, odrobinę sportu i oczywiście zachęcamy do odwiedzenia sanockich muzeów.

Długi majowy weekend to przede wszystkim koncerty gwiazd. W repertuarze znaleźli się chociażby Gosia Andrzejewicz, Power Play czy Shantel. Do tego wiele konkursów, imprez plenerowych, zawodów sportowych, przedsięwzięć kulturalnych – coś dla miłośników poezji czy bieszczadzkiej sztuki.

Ponadto podczas tego wolnego, długiego czasu, do wyboru jest cała gama przedsięwzięć związanych z uroczystościami uchwalenia Konstytucji 3 Maja – zarówno tych oficjalnych przy udziale władz, jak i tych na sportowo.

Nie zapominaj, że cudowna aura sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00, z kolei od 1 maja do 30 września od 8:00 do 18:00

30 kwietnia (poniedziałek)

1 maja (wtorek)

2 maja (środa)

3 maja (czwartek)

4 maja (piątek)

5 maja (sobota)

6 maja (niedziela)

img_2290

29-04-2018




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.