REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Szykuje się bardzo długi weekend. Gwiazdy, koncerty, sport, wycieczki – sprawdź co, gdzie i kiedy!

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Przed nami niebywale długi weekend majowy! Wśród propozycji na ten fantastyczny czas mamy dla Państwa koncerty, wyjazdy, wycieczki, odrobinę sportu i oczywiście zachęcamy do odwiedzenia sanockich muzeów.

Długi majowy weekend to przede wszystkim koncerty gwiazd. W repertuarze znaleźli się chociażby Gosia Andrzejewicz, Power Play czy Shantel. Do tego wiele konkursów, imprez plenerowych, zawodów sportowych, przedsięwzięć kulturalnych – coś dla miłośników poezji czy bieszczadzkiej sztuki.

Ponadto podczas tego wolnego, długiego czasu, do wyboru jest cała gama przedsięwzięć związanych z uroczystościami uchwalenia Konstytucji 3 Maja – zarówno tych oficjalnych przy udziale władz, jak i tych na sportowo.

Nie zapominaj, że cudowna aura sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00, z kolei od 1 maja do 30 września od 8:00 do 18:00

30 kwietnia (poniedziałek)

1 maja (wtorek)

2 maja (środa)

3 maja (czwartek)

4 maja (piątek)

5 maja (sobota)

6 maja (niedziela)

img_2290

29-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

atc 2018-04-27 16:18:02
0 0
Chwila, chwila, a gdzie te gwiazdy ?
xxx2018-04-27 17:25:48
0 0
A W SAnoku Wielkie G na Majówkę brawo
YYY2018-04-28 09:16:06
0 0
W Sanoku zabrakło proletariatu,czerwonych szturmówek pozostało kilku popapranych 1 xxx.
lukas2018-04-28 14:41:32
0 0
oj bedzie chlanie.God bless Poland
arek2018-04-28 22:14:16
0 0
Ale gwiazdy , muzeum i skansen , jak na Sanok przystało..
kultura2018-04-28 23:55:10
0 0
Wybaczcie ale Gosia Andrzejewicz czy disco polo nazywacie muzycznymi koncertami ? Nie chcemy takich koncertów :/ Jest kilku naprawdę rewelacyjnych jazzowych muzyków z tych stron, którzy w domu są zupełnie zapomnieni.. W całym kraju znani a do rodzinnego miasta nikt ich nie zaprasza??
7892018-04-29 10:02:22
0 0
podsanockim trollom nigdy jeszcze nikt nie dogodzil
1 maja2018-04-29 12:23:00
0 0
Nie narzekajcie 1 maja idę do pracy do passa na 2 zmianę jakie to święto
Niech żyją igrzyska w nowym wydaniu!2018-05-01 19:21:40
0 0
Sanok za to zabawi się na "Dni Sanoka"! Prz takim przekazie:MeGustar LIBACJA Ref: Będzie libacja, znów się będzie działo, będzie libacja, nocy będzie mało, pijackie party zawsze na całego, pijemy dalej aż do upadłego! 1. Znów nóżka tup, tupie but, a w szklance lód, zabawić się to dziś prosta sprawa, słodka jak miód, czuje głód, uderzam w klub, i chyba znów nie pić nie wypada.