REKLAMA
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Szykuje się bardzo długi weekend. Gwiazdy, koncerty, sport, wycieczki – sprawdź co, gdzie i kiedy!

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Przed nami niebywale długi weekend majowy! Wśród propozycji na ten fantastyczny czas mamy dla Państwa koncerty, wyjazdy, wycieczki, odrobinę sportu i oczywiście zachęcamy do odwiedzenia sanockich muzeów.

Długi majowy weekend to przede wszystkim koncerty gwiazd. W repertuarze znaleźli się chociażby Gosia Andrzejewicz, Power Play czy Shantel. Do tego wiele konkursów, imprez plenerowych, zawodów sportowych, przedsięwzięć kulturalnych – coś dla miłośników poezji czy bieszczadzkiej sztuki.

Ponadto podczas tego wolnego, długiego czasu, do wyboru jest cała gama przedsięwzięć związanych z uroczystościami uchwalenia Konstytucji 3 Maja – zarówno tych oficjalnych przy udziale władz, jak i tych na sportowo.

Nie zapominaj, że cudowna aura sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00, z kolei od 1 maja do 30 września od 8:00 do 18:00

30 kwietnia (poniedziałek)

1 maja (wtorek)

2 maja (środa)

3 maja (czwartek)

4 maja (piątek)

5 maja (sobota)

6 maja (niedziela)

img_2290

29-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)