REKLAMA
REKLAMA

REGION: Długa lista zarzutów. Odpowie za włamanie, uprawę konopi, posiadanie narkotyków i amunicji (ZDJĘCIA)

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na przełomie maja i czerwca włamał się do jednego z domów w Tarnowcu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie warte kilka tysięcy złotych. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili także, że 32-latek posiada narkotyki oraz amunicję, co więcej na terenie posesji uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

303-163835

Policjanci z posterunku w Tarnowcu wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego jasielskiej komendy, pracowali nad rozwiązaniem sprawy kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Tarnowcu. Nieznani dotąd sprawcy na przełomie maja i czerwca sforsowali zamek w drzwiach wejściowych do domu i skradli z jego wnętrza różnego rodzaju elektronarzędzia, urządzenia gospodarstwa domowego, w tym sprzęt RTV i AGD, gdzie wartość strat oszacowano na ponad 2 tys. złotych.Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. We wtorek włamywacz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. To 32-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzny, policjanci ujawnili także 12 sztuk naboi oraz 11 gramów amfetaminy.

303-163836

Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trudnił się także uprawą konopi indyjskich. Na jego posesji mundurowi zabezpieczyli ponad 230 krzewów konopi, w różnych fazach wzrostu, które były przygotowane do rozsadzenia.

W środę 32-latek usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi indyjskich, posiadania narkotyków oraz amunicji, a także kradzieży z włamaniem. Postanowieniem prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Za popełnione przestępstwa niebawem odpowie przed sądem.

303-163837

KPP Jasło / pw

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)