REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie testy na basenach zewnętrznych. Wkrótce otwarcie! (FILM, ZDJĘCIA)

Ostatnie testy na basenach zewnętrznych. Wkrótce otwarcie! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą środę 19 czerwca odbędzie się otwarcie basenów zewnętrznych w Sanoku. Aktualnie trwają ostatnie testy i przygotowania do uruchomienia tej długo oczekiwanej przez mieszkańców inwestycji. W dniach 19-21 czerwca korzystanie z kompleksu będzie bezpłatne. Zapraszamy do obejrzenia najświeższych zdjęć i video.

Na 19 czerwca zaplanowano otwarcie basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Publikujemy zdjęcia z terenu otwartej pływalni. Na gości będzie czekać szereg atrakcji. Nie zabraknie ich zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

Otwarcie basenów zewnętrznych nastąpi 19 czerwca. Od tego dnia, aż do 31 sierpnia, w godzinach od 9:00 do 19:00 będzie można korzystać z efektownego kompleksu.

Strefa letnia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to m. in.: basen rekreacyjny wyposażony w urządzenia wodne takie jak: kaskady, ławeczki rekreacyjne, masaże; basen sportowy, trójtorowy o długości 25 m i głębokości wody 120-180 cm; wodny plac zabaw; boiska do piłki plażowej, zjeżdżalnia rodzinna – 3 tory ze strefą bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym; zjeżdżalnia rynnowa o długości 65 m; siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły związane z cennikiem są dopinane, wiemy natomiast, że całodzienna wejściówka normalna kosztować będzie 14 zł. Ulgowa 10 zł. Respektowana będzie Sanocka Karta Dużej Rodziny i Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Na wielkie otwarcie miasto i MOSiR przygotują atrakcyjną promocję.

Sanoczanie długo czekali na odkrytą pływalnię, więc niejako w nagrodę za to oczekiwanie, od popołudnia 19 czerwca do 21 czerwca, wejście na baseny zewnętrzne jest bezpłatne. Tym samym wpisujemy te dni w kalendarz Dni Sanoka, których organizacja w tym roku po raz pierwszy będzie inna, niż dotychczas – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Sanoka.

źródło (film, zdjęcia): Urząd Miasta Sanoka

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

16-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)