REKLAMA
REKLAMA

KORONAWIRUS NA PODKARPACIU. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2 nowe zakażenia

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dwa nowe przypadki koronawirusa w województwie podkarpackim. Łącznie w kraju jest już zarażonych 47 osób, w regionie liczba zarażonych wzrosła do 3 osób.

Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: 2 osób z woj. podkarpackiego (Rzeszów) oraz jednej osoby z woj. wielkopolskiego (Poznań). W sumie mamy 47 przypadków zakażenia koronawirusa w Polsce – poinformowało na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Podczas konferencji prasowej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie doprecyzowano informacje o dwóch nowych zakażeniach koronawirusem na Podkarpaciu. Chodzi o dwóch mieszkańców naszego województwa. To mężczyźni. Jeden w wieku poniżej 65 lat, drugi powyżej. Jeden z zarażonych przebywa w szpitalu w Łańcucie, jego stan jest dobry.  Niestety, pacjent z Leżajska czuje się gorzej.

W osobnym artykule prowadzimy RELACJĘ NA ŻYWO w związku z pojawieniem się koronawirusa na Podkarpaciu – KLIKNIJ w poniższy baner:

grafika poglądowa

źródło: Red., Ministerstwo Zdrowia / Twitter

12-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)