REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 14-letnia rowerzystka potrącona

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Majdan Sieniawski. Kierujący volkswagenem potrącił 14-letnią rowerzystę. W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń, do szpitala przewieziono dziewczynkę kierującą rowerem.


Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz.10 na drodze wojewódzkiej nr 835 w Majdanie Sieniawskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, 43-letni mieszkaniec gminy Adamówka, nie zachował szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu, w wyniku czego doprowadził do zdarzenia z kierującą rowerem, która poruszała się poboczem po niewłaściwej stronie jezdni.

W wyniku zdarzenia 14-letnią mieszkanką gminy Adamówka kierująca jednośladem z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

M.Cz.

źródło: KPP Przeworsk


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Niedźwiedź wchodzi na posesje. Co dalej? (FOTO, ANKIETA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)