REKLAMA
REKLAMA

Przekroczył prędkość, wyprzedzał na skrzyżowaniu i jechał BEZ uprawnień! Ogromny MANDAT

POWIAT SANOCKI. Wysokim mandatem oraz sporządzeniem wniosku o ukaranie zakończyła się kontrola drogowa, jaką przeprowadzili wczoraj policjanci sanockiej drogówki. Kierujący volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h i wyprzedzał na skrzyżowaniu. Ponadto 23-latek kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień.

Wczoraj przed godz. 17, w miejscowości Besko, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 66 km/h i wyprzedzał na skrzyżowaniu. 23-letni mieszkaniec województwa małopolskiego za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 3000 złotych i otrzymał 15 punków karnych.

Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. 23-latek został poinformowany, że za to wykroczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie mniejszej niż 1 500 złotych. Należy się liczyć także z zakazem prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 6 miesięcy, który w przypadku tego wykroczenia został wprowadzony obligatoryjnie.

zdjęcie podglądowe / archiwum policji

źródło: KPP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Szamotanina na stacji paliw. Zabrali kluczyki kierowcy. Mężczyzna uciekł


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)