REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Remontują studzienki na Dąbrówce (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejny już raz, drogowcy poprawiają nawierzchnię przy studzienkach na ul. Rymanowskiej i ul. Krakowskiej. Prace mają wpłynąć na komfort jazdy. Kierowcy zwracali uwagę na konieczność przeprowadzenia poprawek zaraz po oddaniu do użytku gruntownie zmodernizowanej drogi.

To kolejny już remont studzienek na ul. Rymanowskiej i ul. Krakowskiej po tym, jak w 2019 roku zakończono dużą inwestycję i drogę oddano do użytkowania. W październiku ubiegłego roku pisaliśmy o wymianie dwóch studzienek kanalizacyjnych. Jak informowała wtedy GDDKiA oddział w Rzeszowie, roboty były realizowane w ramach udzielonej przez wykonawcę gwarancji.

Dzisiaj na Dąbrówce ponownie ustawione są tablice kierujące i poprawiana jest nawierzchnia tuż przy studzienkach. W kilku miejscach ruch ograniczony jest do jednego pasa. Apelujemy o ostrożność. Wkrótce roboty powinny się zakończyć, a utrudnienia zniknąć.

Przypomnijmy, że duży remont drogi krajowej na Dąbrówce został zrealizowany w poprzedniej kadencji, a zakończył się w listopadzie 2019 roku.

Wykonawcą inwestycji była firma Strabag Sp. z o.o., a wartość robót wyniosła blisko 17,5 mln złotych. Prace prowadzone były na odcinku o długości 2,83 km i polegały głównie na: odtworzeniu trasy i punktów wysokościowych, remoncie kanalizacji drogowej, wykonaniu frezowania nawierzchni, wykonaniu nawierzchni, pracach wykończeniowych, wykonaniu oznakowania dróg i urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz wykonaniu elementów ulic.

O potrzebie remontów i o samych pracach pisaliśmy TUTAJ:

SANOK. Kolejny remont studzienek na Krakowskiej (ZDJĘCIA)

INTERWENCJA: Narzekania na studzienki po remoncie. Pęknięcie przy kratce (ZDJĘCIA)

Remontują studzienki na Dąbrówce. Wielu kierowców oczekiwało tych prac (ZDJĘCIA)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY. 8 wozów strażackich wyjechało do… ogniska (ZDJĘCIA)

grafika poglądowa / Red., OSP KSRG Średnia Wieś – Fb

23-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)