DZISIAJ: More Than A Thousand w Sanoku!

16-05-2011

SANOK. Już 17  maja (wtorek) na fanów muzyki rockowej czeka nie lada gratka – do Sanockiego grodu zawita znany i popularny w Europie sam – MORE THAN A THOUSAND pochodzący z portugalskiego miasta Setubal.

MORE THAN A THOUSAND It’s Alive (How I made a Monster)

More Than a Thousand to obecnie jedna z najlepszych kapel grających połączenie melodyjnego rocka z metalcorem.

Ich początki sięgają 2001 roku, gdy grupa przyjaciół zainicjowała powstanie zespołu, którego bogata przygoda trwa do dziś. Szybkie tempa i mocne gitarowe riffy połączone ze świetnym krzyczącym i śpiewanym wokalem zaowocowały trzema longplay’ami oraz występami wśród takich gwiazd jak Morbid Angel, The Dillinger Escape Plan czy Papa Roach.


MORE THAN A THOUSAND  – Roadstick

Na dniach ukaże się ich kolejna płyta „Vol4.: Make Friends and Enemies”, której producentem jest sam Paul Leavitt, znany ze współpracy z takimi zespołami jak Darkest Hour, Destroy The Runner, The Bled czy Froum Autumn to Ashes!!! Zespół odbędzie tour po Eurpie odwiedzi takie miasta jak : Włochy ,Austria, Węgry ,Polska (Sanok i Szczecin) ,Niemcy Luksemburg i Francja.

Marcin Milczanowski (mgmt nowlasnie)
Osobiście polecam ten koncert jest to kolejne odkrycie obok the Dreadnoughts ,Ceremonial Perfection , Kamikadze Tr ,Trelleborg czy Oferta Especial oraz innych ciekawych i unikalnych  zespołów kulturowych. W Programie nie zabraknie cięższych utworów w stylu metal, punk, hardcore, trash ,ale zespoły zaskoczą nas też  melodyjnymi   niekiedy balladowymi utworami ściskającymi za serce. Dla mnie to przejście to w inny próg organizacji  i jestem dumny i zaszczycony że taki właśnie zespół zagra właśnie w naszym mieście, które nie od dziś zwie się miastem kultury.

(Wtorek) 17 maja Sanok Klub Rudera godz 19:00
Bilety 20 zł do nabycia w Ruderze oraz rezerwacje telefoniczne 509 806 868 begin_of_the_skype_highlighting              509 806 868      end_of_the_skype_highlighting, w dniu koncertu 30 zł.
Ilość miejsc ograniczona!

Warto dodać że suportami będą podobne stylistycznie zespoły min Designed Evil z Przemyśla, oraz  Biar z Jasła prezentujące podobne style.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.