Gwałt w Solinie. Młoda kobieta nie przedstawiła rysopisu sprawcy

14-06-2017

LESKO / PODKARPACIE. Policja szuka sprawcy gwałtu, do którego miało dość w pierwszy weekend czerwca w Solinie. Sprawa jest trudna, bo pokrzywdzona nie przedstawiła rysopisu przypuszczalnego gwałciciela.

Kobieta została już przesłuchana w Sądzie Rejonowym w Lesku. Jej zeznania niewiele wniosły do sprawy. Nie przedstawiła rysopisu gwałciciela, ani żadnych szczegółów, które umożliwiłyby jego identyfikację. Nadal jest w tej sprawie więcej znaków zapytania, niż pewnych informacji. Śledztwo prowadzone w sprawie gwałtu przez Prokuraturę Rejonową w Lesku jest skomplikowane, bo śledczy dysponują wręcz szczątkowymi informacjami.

solina

Do gwałtu miało dojść w nocy z 3 na 4 czerwca w Solinie. 22-latka z powiatu przemyskiego wraz z grupą młodzieży bawiła się w dyskotece, ale żadna z osób znajomych nie została wskazana przez nią jako sprawca gwałtu. W czasie zabawy towarzyszyła jej koleżanka.

Młoda kobieta, po chwilowym wyjściu z dyskoteki, spotkała w Solinie nieznajomego mężczyznę. Z niewiadomych przyczyn wsiadła z nim do samochodu. Był to pojazd białego koloru. Przejażdżka trwała krótko. Mężczyzna miał wywieźć kobietę około 1 km od Soliny. Tam miało dojść do gwałtu.

22- latka poinformowała o gwałcie dopiero po powrocie do Przemyśla. Wtedy wezwano do niej karetkę, a pogotowie zawiadomiło policję.

dm / P24.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zaproponował, że podwiezie dziewczyny autem. Jedną z nich miał zgwałcić

22 – latka zgłosiła na policję, że została zgwałcona w Solinie

Komentarzy: 17 do “Gwałt w Solinie. Młoda kobieta nie przedstawiła rysopisu sprawcy”

 1. taki jeden pisze:

  Nie przedstawiła rysopisu sprawcy bo ma oczy z przodu, a on był z tyłu :(

 2. To na pewno był on pisze:

  A co z koleżanką pewnie obydwie były pijane po wytrzeźwieniu powróciło ego dużo później w Przemyślu po przemyśleniu zdarzeń.To był ich wyskok do przygody i pełnego relaksu.Jest jedno wyjście tabletka PO i doświadczenie.

 3. Prowokacja pisze:

  Panowie śledczy zróbcie prowokację !
  Sprawcy się upiekło, to spróbuje jeszcze raz.

 4. baba ze wsi pisze:

  No to teraz kazden posiadacz pojazdu koloru białego jest podejrzany

 5. MB pisze:

  kazden? z jakiego to słownika?

 6. zaczarowany olowek pisze:

  wiadomo ze byl podobny do dzialacza pewnej partii z Sanoka co to mowi ze jest beeeee i bedzie jeszcze beeee a jak nie przyjmiemy polmoonow to bedzie duze BBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 7. koles pisze:

  a może to jakis ksiondz był :P

 8. Roxi pisze:

  Jak by auto czarne było to by go po ciemku widać nie było

 9. essa pisze:

  Cała sztuka w seksie od tyłu polega na tym żeby być z tyłu xD

 10. Chiczkok pisze:

  Laska się puściła z gościem wpadła z nim… niechcianą ciąża ,a jak wiadomo w Polsce żeby można było dokonać zabiegu aborcji ciąża musi między innymi powstać ma skutek gwaltu ;)

 11. okruszek pisze:

  Wyrazy współczucia dla skrzywdzonej dziewczyny :(

 12. dziewica pisze:

  jak suka nie da to pies niewezmie chciało jej się grać a teraz jakieś cyrki odstawia może szuka sprawcę bo ma ochotę na więcej przygud

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.