10-05-2017

PISAROWCE / PODKARPACIE. W Pisarowcach rozegrano finał okręgowego Pucharu Polski. IV-ligowy Wiki Sport Centrum LKS podejmował grające na wyższym szczeblu rozgrywek Karpaty Krosno. Mecz był ciekawym widowiskiem, obie drużyny stworzyły po kilka dogodnych i efektownych okazji do strzelenia gola. Ambitna postawa gospodarzy spotkała się z uznaniem kibiców. Nie wystarczyła jednak do pokonania krośnian, którzy po dwóch golach Dawida Cempy wygrali 2:1. Honorową bramkę dla Wiki zdobył z rzutu karnego Karol Adamiak.

Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce – KS Karpaty Krosno 1:2 (0:1)

INWEST PROFIL DRIM

Komentarzy: 11 do “PIŁKA NOŻNA: Dobry mecz i ambitna walka Wiki LKSu Pisarowce. Ostatecznie to jednak Karpaty Krosno zgarniają okręgowy Puchar Polski (FILM, ZDJĘCIA)”

1. edek pisze:

no karny ewidentny ale z kapelusza nie udało się sędziemu wygrać meczu :)

2. MAJSTER pisze:

Karnego i ślepy trafi gratulacie dla krosna pokazali im piłkę

3. pytanie o mecz pisze:

ambicja była i to owszem ale jak to był dobry mecz to ja oglądałem chyba inne spotkanie………………….kopanina byle do przodu i tyle …………….a sytuacja z końca meczu groteskowa !!!!!!!!!!!!!!!! rzut wony z połowy boiska , bramkarz Pisarowiec biegnie na pole karne przeciwnika rzut wolny wykonuje zawodnik Pisarowiec a następny ………………zawodnik Pisarowiec pozostaje na swojej połowie………………..gdzie tu sens gdzie logika?????? albo atakujemy całymi siłami albo bronimy , na coś trzeba się zdecydować

4. VlikeV pisze:

Karpaciarze wygrali z karpaciarzami…absurd goni absurd

5. kibic pisze:

Ale was bolą Pisarowce, ale żal ściska pewną część ciała. Napisałem kiedyś, WON od Pisarowiec, zajmijcie się swoimi problemami.

• 111 pisze:

po co dyskutujesz z gimbazą za chwile bedzie artykuł z ekoballu czy nowotańca i też będą to samo pisać

• VlikeV pisze:

Nie bolą mnie pisarowce. Bardziej rozbawiają =} a jeśli nie biegają u was karpaciarze to klekam i przepraszam. I ide do okulisty =}