„Z nieba wysokiego Bóg zstąpił na ziemię”. Rodzinnie, świątecznie, magicznie w Nowotańcu (VIDEO)

19-12-2017

NOWOTANIEC / PODKARPACIE. Setki mieszkańców Nowotańca i gminy Bukowsko uczestniczyło w VII Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który tradycyjnie zorganizowali nauczyciele, uczniowie i rodzice z rodziny Zespołu Szkół w Nowotańcu. Co roku, wydarzenie to jednoczy lokalną społeczność, przybliża magię i wyjątkowy charakter świąt. W szkole w Nowotańcu przygotowano kiermasz ozdób świątecznych, konkurs na najładniejszą szopkę, a także degustację potraw. Najważniejsze były jednak jasełka. Więcej w materiale filmowym.

1

Komentarzy: 19 do “„Z nieba wysokiego Bóg zstąpił na ziemię”. Rodzinnie, świątecznie, magicznie w Nowotańcu (VIDEO)”

 1. mieszkaniec pisze:

  Pieknie w Bukowsku bylo i w Nowotancu tylko w Pobiednie nie ma organizacji tylko samowolka robia co chca

  • eklezjasta pisze:

   No to zrób coś i zorganizuj, a nie czekasz na gotowe. Widocznie nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach, jeśli nic się nie dzieje. Trzeba było iść i zaproponować w szkole, jak dyrektor dupa.

   • mieszkaniec pisze:

    Pewnie ze bym zoorganizowala gdy bym byla Dyrektorem nie chodzila bym z zalozonymi rekamia a na gotowe to one tylko czekaja(widze ze malo wiesz na ten temat) i stanowiska nie mam w szkole tam same po znajomosci sa przyjmowane a niestety nie mam takich szerokich plecow im to mozna zaproponowac ale propozyce do dymisji Trzy dyrektorki to tak jak kucharek szesc i nie ma co jesc

 2. Wally pisze:

  Mieszkam w tej gminie 12 lat, chodzę na jasełka od tych 7 lat i powiem Wam, że to najbardziej wartościowa impreza w roku. Podziwiam zaangażowanie dzieci. Barwy dla organizatorów.

 3. lula pisze:

  W Pobiednie najlepsze są nowe przystanki autobusowe.Koło rodziny soltyski i radnego. Jedna wielka pomyłka!

  • mieszkaniec pisze:

   A jaka to roznica gdzie i kolo jakiego domu beda przystanki to Ty jestes chyba pomylka piszac takie bzdury ( i co ma to wspolnego z organizacja szkoly w Pobiednie chyba troche nie na temat)

 4. lula pisze:

  O ile widzę to artykuł jest o szkole w Nowotancu, a nie o Pobiednie. MATOLE!

  • mieszkaniec pisze:

   Czytaj ze zrozumieniem M…..e!. wlasnie pisza ze w Nowotancu bylo w Bukowsku Tez tylko w Pobiednie nie a poza tym przystanki cie bola

  • mieszkaniec pisze:

   Dobrze ze widzisz tak artykul jest z Nowotanca a nie z przystankow w Pobiednie (mozna sie usmiac)

 5. Z nowym tańcem pisze:

  Bóg zstąpił z nieba i z lądował w Nowotańcu doszedł do Bukowska a minął Pobiedno a tam jeno sołtys na przystanku się ostał Po co Bogu chodzić PO biedzie.

 6. lula pisze:

  Jaka władza takie i to PobieDNO!

 7. mieszkaniec Pobiedna pisze:

  Szkoła w Pobiednie organizuje co roku Jasełka połączone w Dniem Babci i Dziadka, także wszystkie szkoły z terenu Gminy Bukowsko kultywują tradycję oraz obrzędy Świąt Bożego Narodzenia.
  Za kilka dni Wigilia, czas pojednania – Bożego Narodzenia, życzę komentującym trochę refleksji i opamiętania.

 8. Ok pisze:

  To wszystko wina Tuska

 9. nickname pisze:

  Proszę o kulturę wypowiedzi.
  Organizacja i przeprowadzenie takiej imprezy środowiskowej wymaga zaangażowania wielu osób. To dobrze, że podtrzymywana jest tradycja, a dzieci i młodzież mogą bezpośrednio w niej uczestniczyć.
  Wielki szacun !!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.