UNIHOKEJ: Wystartowała faza play off. Pewne zwycięstwo Niedźwiedzi. Zacięta walka PWSZ-tu z Besco (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wystartowała faza play off jedenastej edycji Sanockiej Ligi Unihokeja eSanok.pl. Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe, które były z pewnością przedsmakiem tego co będzie się działo w decydującej części sezonu 2017/2018.

Na początek kibice zgromadzeni w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ zobaczyli starcie InterQ Sanockich Niedźwiedzi z drużyną Forest. Mimo ambitnej postawy „forestów” i walki o każdą piłkę, wicemistrzowie z poprzedniego sezonu potwierdzili, że są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Niedźwiedzi i to oni postawili pierwszy krok w stronę półfinału.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Forest S.C. 6:2 (4:0)

1:0 Popiel Hubert – Sawicki Radosław (04:26)
2:0 Myćka Patryk – Popiel Hubert (08:50)
3:0 Sawicki Radosław (12:11) 5/4
4:0 Myćka Patryk – Popiel Hubert (13:40)

Stan rywalizacji: 1:0

W drugim ćwierćfinale AZS PWSZ Sanok mierzył się z Besco. Zgodnie z przewidywaniami pojedynek stał na dobrym poziomie i był niezwykle wyrównany. Pierwszą bramkę w początkowej fazie meczu zdobył PWSZ, ale za niespełna minutę swoim trafieniem odpowiedziało Besco. Przed przerwą obie drużyny zdobyły po jeszcze jednym golu i na tablicy mięliśmy remis 2:2. W drugiej części spotkania długo utrzymywał się rezultat remisowy, głównie dzięki dobrej postawie bramkarzy. Na nieco ponad 3 minuty przed końcową syreną na prowadzenie wyszedł PWSZ, Besco próbowało jeszcze doprowadzić do wyrównania i grając ostatnie sekundy 6 na 4 byli bardzo blisko zdobycia wyrównującej bramki. Ostatecznie PWSZ utrzymał prowadzenie i po pierwszym meczu jest bliżej półfinału, ale w tym starciu może się jeszcze wiele wydarzyć. Zapowiadają się duże emocje i ekscytująca sportowa walka!

AZS PWSZ Sanok – Besco 3:2 (2:2)

1:0 Zadylak Piotr (01:40)
1:1 Cybuch Marcin – Pelczarski Łukasz (02:21)
2:1 Zadylak Piotr – Mielniczek Arkadiusz (09:04)
2:2 Kaczorowski Maciej (17:38)
3:2 Kobylarski Michał (32:46)