REKLAMA
REKLAMA

Motocyklista i jego pasażerka ranni w wypadku

GRABOWNICA STARZEŃSKA. Do groźnego wypadku doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Kierujący oplem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem oraz jego pasażerka odnieśli obrażenia i trafili do szpitala.

W sobotę, około godz. 13, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Grabownicy Starzeńskiej. Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący oplem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który go wyprzedzał. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem i jego pasażerka odnieśli obrażenia. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego udzieliła im pierwszej pomocy, następnie obydwoje trafili do szpitala.

Policjanci zbadali na alkomacie kierowcę opla i pasażerkę motocykla. Byli trzeźwi. Natomiast kierującemu jednośladem ze względu na odniesione obrażenia została pobrana krew do badania.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

09-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)