REKLAMA

Ruszają przygotowania do II Bieszczadzkiego Finału WOŚP!

BIESZCZADY. Inicjatywa, aby w Bieszczadach funkcjonował jeden Bieszczadzki Sztab przypadła do gustu Fundacji WOŚP. W związku z tym po raz drugi w styczniu 2013 Bieszczady zagrają razem pod wspólnym szyldem.

Nadchodzący Finał WOŚP przyniesie ze sobą zmiany. Tym razem zebrane środki przeznaczone zostaną nie tylko na pomoc dzieciom, lecz również seniorom. Zbiórka odbędzie się 13 stycznia 2013 roku.

Siedzibą Bieszczadzkiego Sztabu będzie podobnie jak w poprzednim roku Zespół Szkół nr 1 w Sanoku natomiast jego szefem Maria Pospolitak. Za wolontariat odpowiadać będzie Michał Bąk, pełniący funkcję wiceszefa. Ponadto w Sztabie znaleźli się: Sebastian Niżnik, Łukasz Zakrzewski, Maksymilian Drążek, Maja Wójcik, Aleksandra Stachowicz, Bartosz Frączek, Paulina Nędza oraz Urszula Traciak.

Cały czas kompletujemy Sztab. Czekamy na osoby, które chciałaby wnieść odrobinę świeżości w nasze szeregi. W związku z tym zachęcamy wszystkich do współpracy z Bieszczadzkim Sztabem WOŚP – mówi Maria Pospolitak.

W ramach Bieszczadzkiego WOŚP imprezy będą odbywały się na terenie trzech powiatów: bieszczadzkiego, leskiego oraz sanockiego. Finał 13 stycznia będzie miał miejsce na sanockim Rynku.

– Trwają poszukiwania zespołów, które wystąpią podczas finału. W tego typu wydarzeniach nie chodzi o to, żeby wydać jak najwięcej środków finansowych na pokrycie kosztów muzyków komercyjnych, lecz o wspólną zabawę w dobrej cenie. Mimo wszystko mamy ciekawą koncepcję muzyczną, którą ujawnimy w najbliższym czasie. Niestety łatwo nie jest… Ponieważ sanocki jak i bieszczadzki Sztab po raz pierwszy zagra bez Pawła Habko, ale o Pawle nie zapomnimy! To mogę wszystkim obiecać. – dodaje Michał Bąk.

Osoby zainteresowane współpracą ze Sztabem proszone są o kontakt telefoniczny (501 278 378 oraz 509 167 495) lub emailowy (michalbak@poczta.onet.eu oraz marylag@poczta.onet.pl).

Spotkania dla wolontariuszy odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia. Zapisy wolontariuszy będą prowadzone przez szkoły w powiatach bieszczadzkim, leskim i sanockim.

05-11-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.