REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy!

Bieszczady24.pl. Jesienią nie musi wiać nudą! Festiwal im. Adama Didura, wieczory kabaretowe oraz piknik rodzinny, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


27 września 2013 (piątek)

Obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego

SANOK / PODKARPACIE. ŚZŻAK Koło w Sanoku, Hufiec ZHP Ziemi Sanockiej im. ks.hm. Zdzisława Peszkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku zapraszają na obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wystawa Plakatu Wojennego

BESKO / PODKARPACIE.  Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Beskidzkiej oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Wystawę Plakatu Wojennego. Na zakończenie trzydniowej wystawy odbędzie się program słowno muzyczny ,,Wojna w poezji i piosence”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl
Babski wieczór kabaretowy

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowski Dom Kultury zaprasza na babski wieczór kabaretowy. W roli głównej wystąpią Old Spice Girls: Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Klasyka operetki – Noc w Wenecji

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 na scenie Sanockiego Domu Kultury zaprezentuje się orkiestra Gliwickiego Teatru Muzycznego wraz z solistami, chórem i baletem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV Pieszy Rajd Śladami Żołnierzy Wyklętych

SANOK / PODKARPACIE. Związek strzelecki Rzeczypospolitej zaprasza na IV Pieszy Rajd Śladami Żołnierzy Wyklętych Samodzielnego Bataliony Operacyjnego Narodowych Sił Zbrojnych Kpt. Antoniego Żubryda.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


28 września 2013 (sobota)

Festiwal im. Adama Didura: Mistrzowie sztuki wokalnej

SANOK / PODKARPACIE. Wielkie arie operowe wystąpią na scenie Sanockiego Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Leskie Igraszki z Diabłem

LESKO / PODKARPACIE. Po raz czwarty nieformalna grupa teatralna prowadzona przez Macieja Patronika przygotowuje spektakl teatralny. W tym roku na warsztat reżysera trafiły „Igraszki z diabłem”, autorstwa Jana Drdy.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Charytatywny „Ratujmy Cerkiew w Bystrem”

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 28 września w Bystrem odbędzie się koncert charytatywny ,,Ratujmy cerkiew w Bystrem”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wieczór Kabaretowy

BRZOZOW / PODKARPACIE. Brzozowski Dom Kultury zaprasza na noc z kabaretem. Na brzozowskiej scenie zaprezentuje się Formacja Chatelet oraz Kabaret Nowaki.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


29 września 2013 (niedziela)

Czas Nadziei. Spotkanie z autorem książki w Kościele oo. Franciszkanów

SANOK / PODKARPACIE. W kościele oo. Franciszkanów gościł będzie Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. Promował on będzie swoją książkę pod tytułem „Czas nadziei”, która powstawała w trudnych dniach walki o zdrowie i życie jego synka Tobiaszka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal im. Adama Didura: Gwiazdy Polskiego Baletu Narodowego

SANOK / PODKARPACIE. Od godziny 18.00 na scenie Sanockiego Domu Kultury w najlepszych repertuarach wystąpią artyści z Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Piknik rodzinny na sanockim zamku

SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki Sebastian Niżnik, oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Jan Paszkiewicz zapraszają na Piknik Rodzinny promujący rodzicielstwo zastępcze. Impreza odbędzie się na dziedzińcu sanockiego zamku. Początek o godzinie 12-tej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Skarby jesieni – wycieczka rowerowa

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Stowarzyszenie wspierania Inicjatyw Lokalnych Komańczy WILK oraz Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne ŻBIK zapraszają na wycieczkę rowerową szlakiem skarbów jesieni.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

26-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)