REKLAMA
REKLAMA

Na drogach znów niebezpiecznie. Dwie osoby ranne w wypadku w Orzechówce (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Opady deszczu i śliska nawierzchnia – to prawdopodobne przyczyny wypadku, do jakiego doszło w Orzechówce w minioną sobotę, 19 września. W wypadku ranne zostały dwie osoby.

Do zdarzenia drogowego w Orzechówce doszło 19 września 2015r. o godzinie 13.26. Zadysponowani strażacy zastali na miejscu dwa samochody osobowe po kolizji blokujące całkowicie jezdnię.

Na miejscu zdarzenia były dwie osoby poszkodowane. Przybyłe zastępy z JRG Brzozów zabezpieczyły miejsce zdarzenia i odłączyli akumulatory w pojazdach.

Po chwili na miejsce zdarzenia przybył patrol policji, który zorganizował ruch wahadłowy na drodze. Ratownicy przed przybyciu karetki pogotowia udzielili poszkodowanym osobom wsparcia psychologicznego. Przybyły na miejsce zdarzenia zespół Pogotowia Ratunkowego udzielił pomocy medycznej i zabrał osoby poszkodowane do szpitala.

Po zabraniu pojazdów na lawety jezdnię uprzątnięto z pozostałości pokolizyjnych. Zniszczeniu uległy: całkowicie samochody osobowe marki VW Passat i Seat Leon. Akcja trwała blisko 2,5 godziny.

źródło: KP PSP Brzozów

22-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)