REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW: Czołówka dwóch osobówek. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Czołowo zderzyły się tam honda z oplem. Wskutek tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące oplem.

Wczoraj około godz. 22, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący hondą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Oboje byli trzeźwi.

1303551051

Zarówno hondą jak i oplem, poza kierującymi podróżowało dwoje pasażerów. Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznała kierująca oplem i jedna z jej pasażerek. Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. Tam udzielono im pomocy medycznej.

670453552

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni jego przyczyny.

źródło: KPP Brzozów

21-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)