REKLAMA
REKLAMA

Kradzieże rowerów w powiecie brzozowskim

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Policja apeluje do użytkowników rowerów o właściwe zabezpieczanie swojego mienia przed kradzieżą. W letnie miesiące miłośnicy jednośladów chętniej się na nich przemieszczają, jednak zapominają o ich właściwym zabezpieczeniu.

Wczoraj funkcjonariusze odnotowali trzy kradzieże rowerów na terenie powiatu brzozowskiego.

Wczoraj brzozowscy policjanci zostali poinformowani o trzech przypadkach kradzieży rowerów, do których doszło na terenie naszego powiatu:

– Pierwsze dwa zostały zgłoszone około godz. 12 w Humniskach. Z relacji zgłaszających wynikało, że rowery zostały skradzione z parkingu przed jednym ze sklepów w tej miejscowości, podczas gdy ich użytkownicy robili zakupy. Po wyjściu na zewnątrz stwierdzili ich brak.

– Do trzeciego przypadku doszło na terenie Niebocka około godz. 23. Tam właściciel pozostawił swój rower na terenie obiektu sportowego, niestety również bez żadnego nadzoru i zabezpieczenia. Po powrocie stwierdził jego brak.

Policja apeluje do właścicieli rowerów, aby pozostawiając je bez nadzoru we właściwy sposób zabezpieczali, chociażby poprzez zapięcie specjalnej linki. Pamiętajmy jednak, że w tym przypadku bardzo istotne jest, by przymocować go dodatkowo do jakiegoś stałego elementu. Będąc bardziej przezornym i ostrożnym utrudnimy złodziejowi jego plany względem naszego jednośladu.

źródło: KPP Brzozów

20-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)