REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Naprawy po zalaniu basenów. Wymiana kanalizacji burzowej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Naprawy po zalaniu basenów. Wymiana kanalizacji burzowej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwają prace modernizacyjne po zalaniu Centrum Rehabilitacji i Sportu. W kolejnym etapie, pracownicy SPGK wymieniają rury kanalizacji burzowej odprowadzającej wody deszczowe z parkingu na terenie MOSiRu. Dyrektor jednostki mówi o szczegółach prowadzonych robót. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału video oraz fotorelacji.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez burmistrza Tomasza Matuszewskiego, wykonawca, czyli firma Karpat-Bud zajmuje się pracami remontowymi po zalaniu basenów w dniu 13 lipca. Podpisano specjalną umowę określającą zakres remontu. Ustalono datę 15 listopada, jako termin zakończenia robót. Jeśli zatem wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może już w listopadzie, sanoczanie będą mogli ponownie korzystać z basenów wewnętrznych CRiS. Zakończenie modernizacji obiektu zewnętrznego zaplanowano na grudzień, ponowne otwarcie na kwiecień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Wiemy, kiedy baseny zostaną ponownie otwarte!

05-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)