REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Naprawy po zalaniu basenów. Wymiana kanalizacji burzowej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Naprawy po zalaniu basenów. Wymiana kanalizacji burzowej (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwają prace modernizacyjne po zalaniu Centrum Rehabilitacji i Sportu. W kolejnym etapie, pracownicy SPGK wymieniają rury kanalizacji burzowej odprowadzającej wody deszczowe z parkingu na terenie MOSiRu. Dyrektor jednostki mówi o szczegółach prowadzonych robót. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału video oraz fotorelacji.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez burmistrza Tomasza Matuszewskiego, wykonawca, czyli firma Karpat-Bud zajmuje się pracami remontowymi po zalaniu basenów w dniu 13 lipca. Podpisano specjalną umowę określającą zakres remontu. Ustalono datę 15 listopada, jako termin zakończenia robót. Jeśli zatem wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może już w listopadzie, sanoczanie będą mogli ponownie korzystać z basenów wewnętrznych CRiS. Zakończenie modernizacji obiektu zewnętrznego zaplanowano na grudzień, ponowne otwarcie na kwiecień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Wiemy, kiedy baseny zostaną ponownie otwarte!

05-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)