REKLAMA
REKLAMA

SERCE JULKA: Nie zwalniamy tempa! Akcje charytatywne dla małego sanoczanina! SPRAWDŹ

RZESZÓW, SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend  w Rzeszowie i Sanoku zaplanowano kolejne akcje charytatywne dla małego Julka Świdurskiego. Wszystko po to, aby uratować jego serduszko! Dołączycie do drużyny Julka?

PIĄTEK 8 MARCA

Rzeszów – w centrum handlowym Plaza podczas Dnia Kobiet zaplanowano zbiórkę do puszek na terenie obiektu. Przy stanowisku Julka będzie można wykupić „słodką cegiełkę” dla malucha z Sanoka w postaci serduszkowych pierniczków. Każdy, kto wesprze Julka otrzyma także mały upominek. Zaglądniecie do rzeszowskiej Plazy między 14.00 a 20.00?

SOBOTA 9 MARCA 

Sanok – Galeria Sanok ul. Jagiellońska 30. Fundacja Czas Nadziei wraz z Teamem Julka poprowadzi zbiórkę na rzecz małego sanoczanina z różnymi atrakcjami dla dzieci – malowanie twarzy, balony, słodkie upominki. Zapraszamy do galerii między 11.00 a 16.00.

NIEDZIELA 10 MARCA

Sanok – Miłośnicy biegów, którzy mają wielkie serca, spotkają się obok Areny Sanok na sanockich Błoniach, aby wziąć udział w biegu charytatywnym dla Julka. Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 10 marca o godzinie 12.00. Bieg przewiduje 2 okrążenia, czyli 2 kilometry. Przed biegiem będą zbierane wolne datki.

Dla nas to tak niewiele, a dla Julka to szansa na życie! Każdy gest, nawet najmniejszy zmienia czyjś świat – czytamy pod wydarzeniem na stronie organizatora na Facebooku. – Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale. Zapraszamy małych, średnich i dużych. Każdy może pomóc!

Sanok – Energy Cross box i RUN Energy przyłącza się także do charytatywnego biegu dla Julka o 12.00 obok Areny. A po biegu o 12.30 zapraszają na wspólny trening – Cross trening – na obiekcie MOSiR. Każdy może uczestniczyć w treningu. Jeżeli pogoda nie dopisze, trening odbędzie się w klubie Energy. Podczas biegu i treningu będą zbierane pieniądze do puszek dla małego bohatera.

Sanok – W kościele oo. Franciszkanów po każdej mszy świętej będą zbiórki do puszek na rzecz Julka Świdurskiego. Warto pomagać!

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/facebook

 

08-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)