REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Tragedia w Jurowcach. Na mężczyznę spadła betonowa płyta

JUROWCE / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku przy pracy doszło dziś około godziny 9:00 w Jurowcach. Na mężczyznę spadła betonowa płyta. Poszkodowany nie przeżył. Na miejscu pracował prokurator.

Do wypadku przy pracy ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj w miejscowości Jurowce. Na mężczyznę spadła betonowa płyta. Prokuratura prowadzi czynności w tej sprawie. W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok – informuje Marta Leśniak-Popiel, zastępca prokuratora rejonowego w Sanoku.

Sanocka policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 8:33. Do zdarzenia doszło w miejscowości Jurowce. Pracownik bazy transportowej 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został przygnieciony przez płytę betonową. Pomimo akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu była prokurator oraz przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy. Ciało zabezpieczono do czynności procesowych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia – dodaje asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

zdjęcie poglądowe / archiwum KMP Rzeszów

19-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)