REKLAMA
REKLAMA

REGION. 12-letni rowerzysta potrącony przez auto dostawcze (ZDJĘCIA)

REGION. 12-letni rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z dostawczym volkswagenem w Jedliczu. Młody cyklista został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.30, na skrzyżowaniu ul. Rynek z ul. Tokarskich w Jedliczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 60-letni kierujący volkswagenem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia z jednośladem.

12-letni cyklista został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 60-latek był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjasnić prowadzone postępowanie.

Pamiętajmy, że szybciej zapadający zmrok, deszcz, mgła, czy też zaparowane szyby w pojeździe, znacznie utrudniają jazdę i sprzyjają wystąpieniu niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dlatego też apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę, ostrożność i odpowiedzialne zachowania.

źródło: KMP Krosno


 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
PODKARPACIE. Pijana babcia przewoziła rodzinę, w tym kilkuletnie wnuczki!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)