REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Znamy trasę marszu równości (MAPA)

SANOK / PODKARPACIE. Znamy trasę pierwszego marszu równości w Sanoku. Wiemy, którymi ulicami przejdą uczestnicy pochodu. Informacje o zaplanowanym marszu trafiły już do Urzędu Miasta Sanoka oraz do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

grafika poglądowa

Informacja o organizowanym 4 czerwca marszu równości trafiła do Urzędu Miasta Sanoka oraz do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

W magistracie zgłoszono trasę historycznego pochodu. Jak informowaliśmy wcześniej, będzie to pierwszy tego typu pochód w grodzie Grzegorza.

Organizatorzy postanowili rozpocząć marsz z Placu Miast Partnerskich. Uczestnicy przejdą ulicami: Mickiewicza, Staszica i skierują się w stronę Ronda Beksińskiego. Dalej ulica Rymanowska i Kościuszki. Tam marsz ma się zakończyć, ale na razie nie wiadomo konkretnie, w którym miejscu i co przewidziano na finał.

Wiktoria Aleksandra Barańska. Foto: archiwum prywatne

Przygotowania do marszu idą świetnie! Zdecydowaliśmy się tę na trasę ze względów praktycznych. Wybraliśmy drogi, które są wygodne do poruszania się dla ludzi i pojazdów, także dla osób, które jeżdżą na wózku i również chciałyby demonstrować z nami w obronie równych praw. Konkretnego miejsca zakończenia marszu na razie nie zdradzamy, zachęcamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych – mówi nam Wiktoria Aleksandra Barańska, przedstawicielka partii Razem i Stowarzyszenia Spójnik, współorganizatorka I Marszu Równości w Sanoku.

Trasa I Marszu Równości w Sanoku
(zgodnie z opisem zgłoszonym do Urzędu Miasta Sanoka)

Przypomnijmy, niedawno w Sanoku po raz pierwszy odbył się Męski Różaniec. Wzięło w nim udział ponad 200 osób. Organizatorzy zapowiedzieli, że kolejna odsłona tego wydarzenia odbędzie się również 4 czerwca. Męski Różaniec ma na stałe zagościć w naszym mieście i odbywać się w każdą pierwszą sobotą miesiąca.

O planowanej organizacji marszu równości pisaliśmy tutaj:

Emocje wokół marszu równości w Sanoku (KOMENTARZE)

Marsz Równości w Sanoku? Tęczowy herb miasta (ZDJĘCIA)

SANOK. Kibice Stali zareagowali na plany organizacji marszu równości. Transparent na meczu (FOTO)

Marsz Równości w Sanoku. OPINIE lokalnych liderów partii politycznych

13-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

z ciekawości2022-05-13 17:16:06
2 0
Ile Unia dopłaca uczestnikom marszu?
Odpowiedz
rózaniec2022-05-14 16:20:05
0 1
pomodlimy się żeby podczas marszu deszcz lał i wiało
Odpowiedz
Marek Han2022-05-15 13:31:56
0 0
Świat staje na głowie. Lewaki będą szli pod hasłami wolności... I to w dzień kiedy 4 czerwca 1989 roku w Pekinie lewicowy komunistyczny rząd zabił setki studentów, którzy protestowali o wolne wybory i otwarcie Chin na świat
Odpowiedz
Etapy rozwoju dziecka a permisywna edukacja seksualna - psycholog Bogna Białecka2022-05-16 18:12:48
0 0
... "Seksualność człowieka" - stworzony przez Instytut Kinseya podręcznik jest wykorzystywany powszechnie w Polsce. ... 4m 25s ... i co w tym podręczniku między innymi znajdziemy? Na przykład, że już niemowlęta się masturbują, prawie że noworodki, no niemowlęta i przeżywają orgazmy i są tym zainteresowane. "Masturbację do chwili osiągnięcia wyraźnego orgazmu zaobserwowano u dzieci obojga płci już w wieku sześciu miesięcy" (Bakwin 1973, s.155) ... no trudno z tym walczyć jest to naukowo stwierdzone. Teraz sprawa jest taka, że u Bancrofta nie ma odniesienia bezpośrednio do tego badania, które tutaj jest napisane (Bakwin 1973) tylko jest do jakiegoś opracowania zbiorczego dotyczącego w ogóle seksualności dziecięcej i w tym opracowaniu zbiorczym dotyczącym seksualności dziecięcej , jakiejś metaanalizie badań, znajdujemy dopiero odniesienie do tegoż badania. Po no takich poszukiwaniach - powiem szczerze że to mi zajęło trochę czasu zanim doszłam do tego badania oryginalnego na podstawie którego stwierdzono, że te sześciomiesięczne dzieci się masturbują aż do momentu osiągnięcia orgazmu. Okazało się , że to były obserwacje dokonane na 3, słownie trzech niemowlętach pozostawionych w szpitalu ze względu na problemy zdrowotne w latach 70. Czyli to nie było tak jak w tej chwili, że jak dziecko jest chore to mamusia czuwa gdzieś w pobliżu tylko to były dzieci, które po pierwsze zostały, niemowlęta które spędziły w tym szpitalu oderwane w ogóle od rodziców, od mamy szczególnie przez dłuższy okres czasu i nad którymi zbiorczo czuwał jakiś tam personel medyczny pielęgniarki itd. Jak się popatrzyło na te opisy jak dokładnie wyglądały te orgazmy teoretycznie zaobserwowane przez lekarza na trójce tych dziewczynek to się okazywało, że one wierciły się i miały wyraz twarzy jakby cierpiący a potem się pocierały rączkami gdzieś tam właśnie w okolicach genitaliów i było widać wyraźną ulgę - tak, i to jest ten orgazm i zadowolenie i uspokojenie. Przyczyn może być wiele. To znaczy być może rzeczywiście gdzieś tam pojawiły się elementy seksualne związane z poczuciem kompletnej utraty bezpieczeństwa przez długotrwałe oddzielenie od matki ale mi jako matce przyszło do głowy skojarzenie pod tytułem a może to było normalne zapalenie dróg moczowych gdzie pocieranie tych części po prostu przynosiło ulgę ze względów po za seksualnych, więc jak było to nie wiemy natomiast to jest jedyne badanie , jedyne badanie, które jest potem na ten temat w tych (...) Na podstawie trójki dzieci pozostawionych w szpitalu, przebywających dłuższy czas w szpitalu wysnuto wniosek, że wszystkie niemowlęta masturbują się i przeżywają orgazmy - gdzie być może nawet to nie były orgazmy to co przeżywały te niemowlęta. I to jest potem od tego czasu, czasu tej publikacji jedyne badanie takie. Tak od czasu tej publikacji to jest jedyne badanie takie które jest później w tysiącach miejsc powielane. Tylko żeby do niego dojść to sobie trzeba zadać trud.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)