REKLAMA
REKLAMA

Weekendowe imprezy w Bieszczadach i Sanoku

tvBieszczady.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

24 sierpnia 2012 (piątek)

Droga Krzyżowa Nowego Życia w Zagórzu

ZAGÓRZ. W Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Zagórzu odbędzie się wernisaż Droga Krzyżowa Nowego Życia. Można będzie także wziąć udział w Drodze Krzyżowej do ruin Klasztoru Karmelitów Bosych.

Piątkowe granie w Nobo Cafe

SANOK. W piątek (24 sierpnia) o godzinie 20.00 w restauracji Nobo Cafe odbędzie się koncert Alexa Carlina, który wystąpi wraz z Jackiem Głowackim oraz Atmą Anurem. Wstęp wolny.

 

Rytmy natury, natura rytmów

SANOK. BWA Galeria Sanocka zaprasza na „rytmy natury, natura rytmów” wernisaż wystawy Anny Waszczuk oraz Mariusza Drzewińskiego. Otwarcie zaplanowano na 24 sierpnia br. godz. 18.00. Wystawa czynna do 7 września br.


25 sierpnia 2012 (sobota)

To nie jest mecz. To są derby!

STAL SANOK. W najbliższą sobotę (25 bm.) piłkarze Stali Sanok po raz 4 wybiegną na boisko walczyć o ligowe punkty w obecnym sezonie. Przeciwnikiem Żółto-Niebieskich będzie ekipa Czarnych Jasło. Początek spotkania o godz. 17.00.

Pożegnanie Lata w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA. Zakład Doświadczalny IZ PIB Odrzechowa wraz z innym współorganizatorami zaprasza na 2-dniową imprezę plenerową do Rudawki Rymanowskiej w dniach 25-26 sierpnia. Szczegółowy program imprezy na plakacie. W sobotę po pokazie sztucznych ogni, planowana jest dyskoteka pod gwiazdami.

Zagórska plażówka po raz siódmy. Powalczą o Puchar Burmistrza

ZAGÓRZ. W sobotę, 25 sierpnia w ośrodku Zakucie odbędzie się VII Turniej Pucharu Zagórza w Siatkówce Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Początek zmagań o godzinie 9:00. Zgłoszenia będą przyjmowane od 8:00.

Elżbieta Łukacijewska zapraszana na Bezpieczne Wakacje z Lady Pank

KROSNO. Elżbieta Łukacijewska zaprasza do uczestnictwa w III edycji imprezy Bezpieczne Wakacje – Bezpieczny Powrót do Szkoły. Gwiazdą pikniku będzie legenda polskiego rocka – zespół Lady Pank.

Szachiści powalczą o Puchar Burmistrza

SANOK. 25 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka. Więcej informacji na plakacie promującym wydarzenie.


26 sierpnia 2012 (niedziela)

Sanocki Jarmark – zatrzymaj klimat lata

SANOK. Ponad stu wystawców z całej Polski weźmie udział w tegorocznym Sanockim Jarmarku. Odbędzie się on 26 sierpnia 2012 roku na sanockim Rynku i przyległych ulicach. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Papa D, znany publiczności pod pierwotną nazwą Papa Dance.

III Bartnik Ziemi Sanockiej

SANOK. Regionalne potrawy i dobra muzyka – to wszystko czeka na tych którzy odwiedzą w najbliższą niedzielę sanocki skansen. Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe organizuje Bartnika czyli powiatowe Święto Miodu.

XIV Rykowisko Galicyjskie w Zagórzu

ZAGÓRZ. Już 26 sierpnia 2012 roku w ośrodku Zakucie w Zagórzu odbędzie się XIV Rykowisko Galicyjskie. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie po rozwinięciu wiadomości.

 

Turniej Wsi Gminy Sanok

GMINA SANOK: Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku, LUKS w Czerteżu zapraszają na Turniej Wsi Gminy Sanok w dniu 26 sierpnia o godz. 15:00 na boisku w Czerteżu.

 

ŚWIĘTO CHLEBA w Gminie Bukowsko

BUKOWSKO. Dożynki w Bukowsku pn. Święto Chleba czyli dużo smacznych, darmowych potraw przygotowanych przez kilka miejscowości z Gminy Bukowsko. Zapraszamy smakoszy oraz sympatyków ludowej tradycji i folkloru w ciekawym wydaniu.

Pożegnanie Lata w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA. Zakład Doświadczalny IZ PIB Odrzechowa wraz z innym współorganizatorami zaprasza na 2-dniową imprezę plenerową do Rudawki Rymanowskiej w dniach 25-26 sierpnia. Szczegółowy program imprezy na plakacie. W sobotę po pokazie sztucznych ogni, planowana jest dyskoteka pod gwiazdami.

WYCIECZKI Z PTTK: Pieszo, rowerem a może kajakiem?

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z przewodnikiem w przepiękne okolice Sanoka.

Wakacyjne spotkanie domowych przyjaciół

TREPCZA. Przystań JP II zaprasza dzieci na wakacyjne spotkanie domowych przyjaciół dzieci. Każdy  z uczestników będzie mógł nie tylko zaprezentować umiejętności swojego pupila, ale również  opowiedzieć ciekawą historię związaną ze swoim przyjacielem.


WEEKEND

SANOK: Zjazd na linie przez San (ZOBACZ VIDEO)

SANOK. Od NIEDZIELI 22 lipca na wszystkich mieszkańców Sanoka, okolic oraz na odwiedzających nasze miasto turystów czeka nowa atrakcja. Uruchomiona została tyrolka, czyli zjazd na linie. Zabawie towarzyszy piękna sceneria bowiem zjazdy odbywają się przez San.

 

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza!

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 40 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 50 zł.

 

26-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)