REKLAMA
REKLAMA

Drogi, śmieci i porodówka. Spotkanie burmistrza na Wójtostwie (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski spotkał się z mieszkańcami Wójtostwa. Poruszono wiele ważnych i ciekawych tematów. Sanoczanie pytali między innymi o dzielnicowe drogi, gospodarkę odpadami komunalnymi i porodówkę. Publikujemy nagranie z całego spotkania oraz fotorelację.

Tuż po rozpoczęciu burmistrz pokazał zebranym paszkwil, wzorowany na oficjalnym afiszu opublikowanym przez urząd i zapraszającym na spotkanie. Spreparowana ulotka powiadamiała o spotkaniu i poruszała kwestie związane z gospodarką odpadami komunalnymi. Miała być dystrybuowana wśród mieszkańców dzielnicy.

Nie wiem, kto jest autorem tej ulotki, ale jeśli ktoś tak profesjonalnie ją przygotował, ściągnął z naszego plakatu całą wizualizację, napisał „uwaga”, następnie wrzucił różnego rodzaju informacje, dotyczące odpadów komunalnych, firmy, która ma wywozić itd., to poruszył kilka kwestii łamiąc prawo, nie tylko wykorzystując herb miasta, ale także mój podpis. Powinien zastanowić się nad tym, w jakim kierunku podąża i co chce przez to osiągnąć – powiedział burmistrz Tomasz Matuszewski.

Do tematu spotkania burmistrza z mieszkańcami Wójtostwa będziemy wracać.

Relacja ze spotkania – część 1. Prezentacja

Relacja ze spotkania – część 2. Pytania mieszkańców

08-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)