REKLAMA
REKLAMA

SERCE JULKA: Nie zwalniamy tempa! Akcje charytatywne dla małego sanoczanina! SPRAWDŹ

RZESZÓW, SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend  w Rzeszowie i Sanoku zaplanowano kolejne akcje charytatywne dla małego Julka Świdurskiego. Wszystko po to, aby uratować jego serduszko! Dołączycie do drużyny Julka?

PIĄTEK 8 MARCA

Rzeszów – w centrum handlowym Plaza podczas Dnia Kobiet zaplanowano zbiórkę do puszek na terenie obiektu. Przy stanowisku Julka będzie można wykupić „słodką cegiełkę” dla malucha z Sanoka w postaci serduszkowych pierniczków. Każdy, kto wesprze Julka otrzyma także mały upominek. Zaglądniecie do rzeszowskiej Plazy między 14.00 a 20.00?

SOBOTA 9 MARCA 

Sanok – Galeria Sanok ul. Jagiellońska 30. Fundacja Czas Nadziei wraz z Teamem Julka poprowadzi zbiórkę na rzecz małego sanoczanina z różnymi atrakcjami dla dzieci – malowanie twarzy, balony, słodkie upominki. Zapraszamy do galerii między 11.00 a 16.00.

NIEDZIELA 10 MARCA

Sanok – Miłośnicy biegów, którzy mają wielkie serca, spotkają się obok Areny Sanok na sanockich Błoniach, aby wziąć udział w biegu charytatywnym dla Julka. Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 10 marca o godzinie 12.00. Bieg przewiduje 2 okrążenia, czyli 2 kilometry. Przed biegiem będą zbierane wolne datki.

Dla nas to tak niewiele, a dla Julka to szansa na życie! Każdy gest, nawet najmniejszy zmienia czyjś świat – czytamy pod wydarzeniem na stronie organizatora na Facebooku. – Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale. Zapraszamy małych, średnich i dużych. Każdy może pomóc!

Sanok – Energy Cross box i RUN Energy przyłącza się także do charytatywnego biegu dla Julka o 12.00 obok Areny. A po biegu o 12.30 zapraszają na wspólny trening – Cross trening – na obiekcie MOSiR. Każdy może uczestniczyć w treningu. Jeżeli pogoda nie dopisze, trening odbędzie się w klubie Energy. Podczas biegu i treningu będą zbierane pieniądze do puszek dla małego bohatera.

Sanok – W kościele oo. Franciszkanów po każdej mszy świętej będą zbiórki do puszek na rzecz Julka Świdurskiego. Warto pomagać!

 

foto: Julek – nasze waleczne serce/facebook

 

08-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)