Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?

ID zgłoszenia: 28
Dodano: 2021-11-03 04:29:08
Kategoria: Interwencje
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Czy w Sanoku jest wystarczająca liczba kamer monitoringu?
W różnych częściach Sanoka szczególnie w nocy można natknąć się na osoby spożywające alkohol oraz zachowujące się bardzo głośno np. obok ALFY w Sanoku.

Czy w Sanoku jest właściwa liczba kamer monitoringu i czy są one właściwej jakości?
Czy nie należy zapytać policji w Sanoku czy mają jakieś potrzeby, aby było więcej kamer w określonych miejscach tak, aby podnieść bezpieczeństwo sanoczan.
Czy Policja nie ma miejsc, w których jej zdaniem powinny pojawić się kamery? 
Czy kamery przy drogach są wlasciwej jakości i skutecznie zapisują rejestracje samochodów w nocy?
Ile pieniędzy Sanok wydał na zainstalowanie monitoringu i w jakich latach?
Ile pieniędzy Sanok wydaje na roczną konserwację i obsługę monitoringu w Sanoku?
Ile kamer w systemie ma miejski monitoring i czy wszystkie działają we właściwy sposób?

Zwracam się do redakcji esanok o zbadanie sprawy.

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)