Likwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytów

ID zgłoszenia: 51
Dodano: 2022-02-08 14:07:58
Kategoria: Program Polacy.pl
Miasto: Warszawa
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Monopol państwa na pożyczanie pieniędzy bez odsetek dla obywateli polskich – likwidacja lichwy. Pożyczamy pieniądze jak książki w państwowej bibliotece zobowiązując się do ich zwrotu w określonym terminie. Państwo otrzymuje z tych pieniędzy dochód w postaci podatku za zakupione produkty i usługi służące np. do budowy domu. Zabezpieczeniem jest budowany dom lub zakupione mieszkanie.
Zobacz też: www.DomBezKredytu.pl

Zyski przeznaczyć na zabezpieczenie emerytur i rent. Waluty lokalne. (Czy prawdę jest, że około 200 miliardów rocznie zarabiają obce banki i instytucje finansowe w Polsce na udzielaniu kredytów? – określić rozmiary zysków obcych korporacji)
Zakaz zaciągania zobowiązań finansowych w zagranicznych instytucjach finansowych przez rząd oraz samorządy każdego szczebla.
(W 2020 roku sama tylko obsługa długu publicznego budżetu państwa wyniosła …….. miliardów złotych)

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)