Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?

ID zgłoszenia: 33
Dodano: 2021-12-03 08:36:11
Kategoria: Pomysły
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?

Obecnie HALA TARGOWA w Sanok straszy swym wyglądem i stanem. Co należy z nią zrobić sprzedać czy inaczej zagospodarować ?

Hala Targowa stoi pusta, niszczeje i jest siedliskiem wszelakiego "plugastwa" w ścisłym centrum Królewskiego Wolnego Miasta Sanoka ?

Komentarz redakcji:

Artykuł na temat interwencji na esanok.pl

INTERWENCJA: Co z halą targową? „Budynek w centrum miasta straszy!” (ANKIETA, FOTO)
https://esanok.pl/2021/interwencja-co-z-hala-targowa-budynek-w-centrum-miasta-straszy-ankieta-foto-00e2mp.html

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)