Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?

ID zgłoszenia: 45
Dodano: 2022-01-14 05:11:07
Kategoria: Interwencje
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku?

Chciałam prosić o interwencję w sprawie złego stanu mostku w ciągu jedynej drogi dojazdowej do I LO w Sanoku na ulicy Cichej, w dzielnicy Zatorze. Proste pytanie, czy jest możliwy dojazd straży pożarnej w sytuacji awaryjnej do I LO i okolicznych posesji?

1. Czy ta droga oraz mostek należy do miasta Sanoka?
2. Czy radni Rady Miasta Sanoka oraz Komisja Bezpieczeństwa wie jaka sytuacja jest na tej drodze i mostku, który stanowi dojazd do I LO ?
3. Czy urząd przyjmował już zgłoszenia w sprawie fatalnej jakości drogi oraz mostku? Jeśli tak, to kiedy i jakie działania podjęto?
4. Czy w ostatnich miesiącach i latach przeprowadzano tam jakiekolwiek remonty, modernizacje, sprawdzenie stanu technicznego jesli tak to kiedy?
5. Czy stan mostku i drogi umożliwia dojazd straży pożarnej do I LO i okolicznych posesji w razie pożaru?
6. Kiedy właściwy urząd chce wykonać remont i czy jest już wycena naprawy drogi oraz mostku?

Proszę o interwencję portalu eSanok w tej sprawię:  u Radnych , Urzędzie Miasta Sanoka, Straży Pożarnej, Nadzorze Budowlanym, dyrekcji I LO, gdyż chodzi o bezpieczeństwo młodzieży uczęszczającej do szkoły oraz innych osób tamtedy się przemieszczających !!!

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (1)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Szumi2022-02-20 06:18:35
0 0
Zdaje się że były tu zdjęcia mostku z przed i po naprawie; proszę o przywrócenie! :-)