Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?

ID zgłoszenia: 42
Dodano: 2021-12-27 05:53:15
Kategoria: Postulaty
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Czy jest szansa, żeby pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?

Czy nie można w takiej sprawie zwrócić się  do rządu PiS oraz do posłów Uruskiego, Babineca, Kuchcińskiego i innych posłow i poprosić o zmianę celu wydatkowania pieniadzy z naszych ciężko zarobionych podatków ?

Skoro sprawa zajmuje się CBA i prokuratura czy już sam ten fakt nie budzi watpliwości europosła Poręby i premiera Morawieckiego?


Czy w dobie kryzysu powinnismy zamykać obecny most na Skansen i budować w zamian kolejny za gigantyczne pieniądze ?

Z kim był konsultowany ten most? Czy  radni nie wiedzieli o budowie mostu! Dla kogo ten most jest budowany ?


W Sanoku sytuacja z mieszkaniami to katastrofa ciągły brak i katastrofalnie wysokie ceny jak na zarobki w regionie  . Mieszkania jeśli już są, to bardzo drogie. W moim odczuciu, to jest prawdziwy problem tego miasta. Z tego co można wyczytać na forach, nowoczesne mieszkania buduje się w krótkim czasie.

Postawienie kilkuset mieszkań będzie rozwojem dla miasta Sanoka. Zostaną tu ludzie, będą płacić podatki, pracować i kupować, będą  rodzić dzieci. Co Sanokowi da most?

Przecież jest most Olchowiecki obok policji  i ten obecny most na Białą Górę który ma być zamykany ?

Są drogi od policji, Gajowa, od strony Lisznej. Nie rozumiem, jaka korzyść będzie dla szarego Kowalskiego z Sanoka po wybudowaniu mostu.

 I jeszcze jedno. Jest ogromna inflacja.
Jaka jest obecna wycena dla mostu? Było 60-kilka milionów? I 12 po stronie miasta? Tylko można sobie wyobrażać ile teraz będzie to kosztowało i ile trzeba będzie dołożyć z urzędu miejskiego.

 Ile za to można by wybudować mieszkań w Sanoku? To na mieszkania  czekają ludzie w Sanoku !!!

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)