ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?

ID zgłoszenia: 38
Dodano: 2021-12-06 06:14:26
Kategoria: Pomysły
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Może redakcja eSanok oraz światli SANOCZANIE przychylili by się do inicjatywy wyświetlania narastania długu miasta Sanoka tak aby uświadomić SANOCZANOM jak bardzo dług SANOCZAN rośnie czy spada  ?

Prosty mechanizm wyświetlany na stronie eSanok oraz stronie Miasta Sanoka oraz budynkach urzędowych oraz Arenie Sanok uświadomił by mieszkańcom Sanoka jak trudną sytuację finansów miasta mamy i jakie będą tego konsekwencje.

Potrzebujemy publicznej debaty na temat sytuacji finansowej Sanoka !!!Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGOLikwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Tak2021-12-11 21:27:42
0 0
koniecznie ale z nazwiskami tych co zadłużają i do czyjej kieszeni.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

mgr Kordian Lopicki2021-12-19 00:17:29
0 0
"Prosty mechanizm wyświetlany na stronie eSanok oraz stronie Miasta Sanoka oraz budynkach urzędowych oraz Arenie Sanok uświadomił by mieszkańcom Sanoka jak trudną sytuację finansów miasta mamy i jakie będą tego konsekwencje."-idź do urzędu,zapytaj burmistrza,skarbnika a nie zgłaszaj durnej interwencji zrozumiano?
Uwolnić dane BIP SANOK2022-01-19 20:20:28
1 0
Znając te biurwy to obsługa i instalacja zegara przewyższyła by koszty całego długu. Na stronie internetowej wystarczy wraz z nazwiskami kto i na ile zadłużył. Na stronie BIP wyszukiwarka nie działa, bo biurwy archiwizują wszystko zaraz jak tylko się pojawi i tu ich trzeba przycisnąć żeby uwolnili dane. Jak nie to zaraz będzie inicjatywa i będzie kopia danych na nowej stronie. Nie wierzycie to wpiszcie MATUSZEWSKI i dajcie szukaj ZERO WYNIKÓW. Przymusić do formy tekstowej to będą sprawcy do znalezienia po przetargach wykonawcach zleceniodawcach zleceniobiorcach dostępni jak na tacy.