REKLAMA
REKLAMA

Weekendowy rozkład jazdy dla Bieszczadów i Sanoka

tvBieszczady.pl. Koncerty, festyny, turnieje sportowe, wystawy, pikniki i wiele innych atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend. Przedstawiamy weekendowy rozkład jazdy. Dowiedz się co, gdzie i kiedy. Wybierz najlepszą dla siebie imprezę.

Piątek 27 lipca

Kino SDK zaprasza!
SANOK. Sanocki Dom Kultury zaprasza do  kina na wieczory ze „Step Up 4 Revolution”. Film przenosi widza w świat tańca, marzeń, przyjaźni, miłości, świetnej muzyki i dobrej zabawy. Propozycja dla fanów nie tylko tańca, ale także doskonałej muzyki.


Sanocki basen zaprasza!

SANOK. Jak co roku MOSiR w Sanoku przygotował ciekawą ofertę wakacyjną. Warto odwiedzić zespół basenów kąpielowych. W tym roku, dla korzystających z basenu odkrytego, MOSiR przygotował dodatkową atrakcję


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza!

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 8.00 do 18.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 40 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 50 zł.


Adrenalina podczas zjazdów na linie

Na wszystkich mieszkańców Sanoka i okoli oraz wszystkich turystów czeka nowa atrakcja. Uruchomiona została tyrolka, czyli zjazd na linie. Zabawie towarzyszyć będzie piękna sceneria bowiem zjazdy będą się odbywać przez San.


 

Sobota 28 lipca

Kolejna odsłona zagórskiej plażówki
ZAGÓRZ. W sobotę (28 lipca) o godzinie 9.00 na Zakuciu rozpocznie się III Puchar Zagórza w siatkówce plażowej. Serdecznie zapraszamy.


„Żeglarskie Szanty”
POLAŃCZYK.  28 i 29 lipca, w bazie BWOPR odbędzie się Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Żeglarskie Szanty”. Dodatkowo będzie można podziwiać uczestników regat. W sobotę, na stadionie w Wółkowyi odbędzie się Festyn integracyjny „Dzień Wilka”.


Piłkarski turniej dla gimnazjalistów

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na turniej piłki nożnej w kategorii gimnazjum, który odbędzie się w dniu 28 lipca 2012 r. o godz. 9:00 na boisku wielofunkcyjnym „Orlik” przy I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku.


I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbędzie się  I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy i Pomagamy”. Impreza rozpocznie się 28 lipca 2012 r. o godz. 13.00.


Turniej tenisa ziemnego na nowych kortach w Sanoku

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Turniej tenisowy, który odbędzie się w najbliższy weekend. Zawody rozpoczną się w sobotę, o godzinie 11:00.

 


3 Moto Piknik Na Wyspie
28-29 lipca w Nadolanach odbędzie się 3 MOTO PIKNIK NA WYSPIE organizowany przez Klub Motocyklowy Templariusze. Dla uczestników przewidujemy moc atrakcji: koncerty plenerowe, konkursy z nagrodami, park maszyn, pole namiotowe, pokazy aerografu, stoiska motocyklowe. Zapraszamy!


Pokaz gospodarczego potencjału Bieszczad. Agrobieszczady Lesko 2012

XVII edycja Targów Rzemiosła i Przedsiębiorczości „Agrobieszczady 2012” . Impreza promuje nie tylko lokalną przedsiębiorczość, rolnictwo i bieszczadzkie obszary wiejskie, ale także całe Podkarpacie.

 


 

Niedziela 29 lipca

Kolejna „piesza niedziela” z PTTK
SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji wycieczki z przewodnikiem.

 


I Memoriał Zbigniewa Domalika

Na stadionie w Łukowem odbędzie się I Memoriał Zbigniewa Domalika. O 13:30 zagrają Oldboys Łukowe z Oldboys Gmina Zagórz, a o godzinie 15:00 LKS Gabry Łukowe podejmą LKS Szarotkę Uherce.

 


XIII Zagórski Zjazd Kapel Ludowych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na XIII Zagórski Zjazd Kapel Ludowych. Występy będzie można podziwiać na placu przy MGOKiS, w niedzielę, od godziny 16:00.

 


Finał Turnieju Piłkarskiego LKS o Puchar Wójta

Wójt Gminy Sanok, Gminny Ośrodek Kultury oraz LKS w Czerteżu zapraszają na rozgrywki piłkarskie, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, na stadionie w Czerteżu.

 


Kiczera Cup 2012, czyli święto downhillu w Puławach Górnych

W ośrodku narciarskim KiczeraSki odbędą się zawody w kolarstwie górskim Kiczera Cup 2012. Otwarta zostanie nowa trasa, a w niedzielę, będzie można korzystać z wyciągu za darmo.

 


28-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)