REKLAMA
REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ: Rodzice zapraszają na spotkanie burmistrza, radnych i dyrektorów. Rozmowy o przyszłości uczniów

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Rodzice przyszłych pierwszoklasistów i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zagórzu zapraszają na spotkanie pana Ernesta Nowaka Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz, panią Ewę Get Dyrektor ZOS Zagórz, pana Tomasza Rudego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zagórzu, Radnych MiG Zagórz, nauczycieli, rodziców i wszystkich zainteresowanych na spotkanie w dniu 16 maja 2017 r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej przy ul. Wolności 10.

01

Przypomnijmy, że według założonego planu, w roku szkolnym 2017/2018 dwie szkoły podstawowe mieszczące się w Zagórzu (ul. Piłsudskiego i ul. Wolności) miałyby dysponować po jednym oddziale pierwszej klasy. Według informacji przekazywanych przez autorów opublikowanej na naszym portalu wczoraj petycji do burmistrza Zagórza, po zapisach okazało się, że niektórzy uczniowie zostali „przeniesieni” ze szkoły przy ul. Wolności, gdzie uczęszczali do oddziału „0”, do placówki przy ul. Piłsudskiego. Rodzice apelują, aby w szkole na Nowym Zagórzu uruchomić dodatkowy oddział.

W celu przeprowadzenia rozmów dotyczących przyszłości zagórskich uczniów zorganizowano spotkanie, które odbędzie się dzisiaj (wtorek) o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej przy ul. Wolności 10.

Organizatorzy, rodzice i wszyscy zainteresowani zapraszają do udziału w debacie burmistrza Ernesta Nowaka, radnych miasta i gminy, dyrektor ZOS Ewę Get, dyrektora Szkoły Podstawowej w Zagórzu Tomasza Rudego, nauczycieli, rodziców i wszystkich, którym zależy na zagórskich uczniach i ich edukacyjnej przyszłości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

OTRZYMALIŚMY: Petycja rodziców w sprawie podstawówek w gminie Zagórz. Rodzice walczą o dwa oddziały I klasy w szkole przy ul. Wolności (PETYCJA)

GMINA ZAGÓRZ. Dwójka radnych „postawiła” się reszcie. Sieć szkół uchwalona (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA ZAGÓRZ: Rodzice walczą o czwartą klasę w szkole. Radni mówią „nie” (FILM, ZDJĘCIA, DOKUMENTY)

źródło: Red., materiały nadesłane

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)