REKLAMA
REKLAMA

Oświadczenie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Grabówce

GRABÓWKA / GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Publikujemy oświadczenie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Grabówce w sprawie paszkwili, jakie pojawiły się w ostatnich dniach na terenie gminy Dydnia.

OŚWIADCZENIE

Oświadczamy, że nasza inicjatywa nie ma nic wspólnego z oszczerstwami jakie pojawiają się na terenie naszej gminy. My rodzice, walczący o zachowanie szkoły w obecnej strukturze nie możemy odpowiadać za innych wrogów P. Wójt i być z nimi jakkolwiek utożsamiani. To godzi w nas samych oraz w inicjatywę o jaką walczymy.
Równocześnie pragniemy podkreślić, że sprzeciwiamy się wszelkim formom szkalowania i agresji. Rozmawiajmy, rozwiązujmy problemy, szukajmy wspólnych rozwiązań, postępujmy etycznie!
Apelujemy by nie ulegać presji i nie używać metod niegodnych i łamiących prawo!

źródło: materiały nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Walka o osiem klas w szkole. Rodzice zapowiadają pikietę i głodówkę (FOTO)

Pikieta w obronie szkoły. „Proponowane zmiany to męka dla dzieci” (VIDEO, ZDJĘCIA)

WÓJT: Szkoła nie zostanie zlikwidowana! Zmiany mają pomóc uczniom (VIDEO, ZDJĘCIA)

foto: zdjęcie z pikiety, poglądowe / archiwum Esanok.pl

14-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Opinis2020-02-14 21:00:39
0 0
JESTEM Z Mieszkańcami Grabówki.Takb.Trzymać.Oczywiście bez heitu.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (7)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Vvb2020-02-14 17:58:39
0 0
A kto to zaczął... Jestem z Sanoka trzymałem za Was kciuki ale teraz znam obie strony cytować Wam komentarze.
Beznadzieja 2020-02-14 20:15:58
0 0
To kto napisał? Święty Mikołaj?
Rodzic2020-02-14 20:36:12
0 0
Zapraszamy na nasz profil. Szkola w Grabowce zagrozona likwidacja.Nie ma na nim żadnych odkreslam zadnych treści, które mają na celu personalny atak na P. Wójt. A kto pisał te paszkwile i rozwieszal w całej gminie? Nie wiemy. Widać P. Wójt ma tu wrogów, którzy sięgają po tego typu metody. My się od tego zdecydowanie odcinamy i nie chcemy być łączeni z tą sprawą.chcemy skupić się na walce o szkole.
obiektywnie2020-02-14 20:51:13
0 0
Kochani mieszkańcy Grabówki "nie możemy odpowiadać za innych wrogów P. Wójt " ludzie jakich INNYCH WROGÓW ( czyli jest ich więcej)co wy piszecie w jakim kierunku zmierzacie opamiętajcie się nie słuchajcie retoryki waszych liderów. Wasze działania nie są CHYBA elementem taktyki wojennej z UG
Dorota2020-02-15 06:24:41
0 0
Telewizje trzeba zaprosić żeby było głośno w całej europie
snk2020-02-15 09:49:08
0 0
Uważam, że dzieci lepiej rozwiną się społecznie w szkołach, gdzie klasa jest liczniejsza niż 4-8 osób. Trafi później taki do szkoły średniej z klasa 30 osobową i się będzie bał z domu wyjść. Miałem w liceum takich - po gimnazjum, gdzie było 10 osób w klasie średnia 5.0, a w nowej rzeczywistości ledwo 3.5 udało się osiągnąć.
Palenie węglem2020-02-15 18:15:18
0 0
Jak już palicie węglem - ok, palcie. ALE do jasnej ... palcie od góry. Przecież to co się dzieje wokół domu jak dowalisz węgla na palący się już żar to jest po prostu CYRK. Nie czujesz co się dzieje za oknem? Wyjdź i zaciąg się "świeżym powietrzem". Ręce opadają. Wpisz w google: "palenie od góry", "dokładanie węgla do palącego się węgla", "rozpalanie od góry" - dowiesz się dlaczego sąsiedzi się na ciebie krzywo patrzą i co robisz źle krzywdząc siebie oraz wszystkich dookoła. Jak już dokładasz węgla - przesuń żar do tyłu, a świeży wrzuć na czyste ruszta. Po tym, podciąg trochę żaru na świeży węgiel. Czy to takie trudne????? Będziesz dłużej palić, a dymu z komina nie zobaczysz!!!! Z drewnem podobnie.