REKLAMA
REKLAMA

ATAK WILKÓW: Łania znaleziona 10 metrów od domu (ZDJĘCIE)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Skorodne to osada znajdująca się w gminie Lutowiska (powiat bieszczadzki). To właśnie tam doszło dziś rano (3 bm.) do ataku wilków na łanię. Domownicy znaleźli ją tuż przy ogrodzeniu, około 10 metrów od domów.

– Słyszeliśmy hałasy, około godziny 3 w nocy. Nie ma u nas jednak oświetlenia, więc nic nie było widać. Rano znaleźliśmy z kolei zagryzioną łanię. Wilki dorwały ją tuż przy ogrodzeniu – relacjonuje mieszkanka Skorodnego. – Wilki widzieliśmy wcześniej, ale z odległości. Zdarzyło się zauważyć ślady wokół ogrodzenia. Nigdy jednak nie doszło do ataku w tak bliskim sąsiedztwie naszych domów – dodaje.

ZDJĘCIE zagryzionej łani: Kliknij >>>>>> (18+)

Zdjęcie poglądowe

Wilki zaatakowały łanię praktycznie pod oknami domów w osadzie Skorodne. – Kolejne będą nasze zwierzęta hodowlane? – pyta retorycznie nasza rozmówczyni.

Drapieżniki stają się coraz bardziej zuchwałe. Wczoraj (2 bm.) informowaliśmy o ataku na drwali, pracujący w lesie: Wilki zaatakowały drwali! Odganiali je ryczącymi piłami (VIDEO)

03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)