Likwidacja szalonego PAKIETU KLIMATYCZNEGO

ID zgłoszenia: 50
Dodano: 2022-02-08 10:30:49
Kategoria: Program Polacy.pl
Miasto: Warszawa
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Wypowiedzenie „pakietu klimatycznego” – który sprawia że Polska gospodarka jest wyniszczana poprzez rosnące ceny energii a zarabiają zagraniczne korporacje na dotowanych z naszych podatków niewydajnych farmach fotowoltaicznych i wiatrowych które po 15 latach trzeba będzie za gigantyczne pieniądze utylizować.

Unowocześnianie Polskich elektrowni węglowych oraz rozwijanie polskiej energetyki w oparciu o energię gorących skał oraz podziemnego zgazowania węgla i uzyskiwania ze zgazowania paliwa przyszłości czyli wodoru a także budowy małych zapór wodnych w celach energetycznych i retencji wody.

Zgłoszenia użytkownika


Strzelnica dla Ziemi Sanockiej i BieszczadówSANOK: Wyniki badań wysyłane na email z przychodni na LipińskiegoDlaczego w Rzeszowie i w Polsce kształci się tak mało lekarzy?Czy w Sanoku jest wystarczająca ilość kamer monitoringu ?Badanie jakości wody i poprawa warunków sanitarnych poboru wody przy źródle na Starym Zagórzu Co dalej z HALĄ TARGOWĄ w Sanoku ? Jaki pomysł na jej zagospodarowanie mają Sanoczanie, radni , burmistrz ?Ile podatków do budżetu Polski wpłacają Sanoczanie i ile tych pieniędzy wraca do Sanoka?ZEGAR DŁUGU PUBLICZNEGO SANOKA wyświetlany na budynku miasta ? Co na to sanoczanie, radni i burmistrz ?Publiczny Rejestr Umów Miasta Sanoka Czy jest szansa, żeby GIGANTYCZNE pieniądze z mostu do SOSENEK przeznaczyć na kilkaset mieszkań dla młodych ludzi w Sanoku?Fatalny stan mostku i drogi . To jedyna droga dojazdowa do I LO w Sanoku na ulicy Cichej ?Jak zmieniły się ceny DREWNA OPAŁOWEGO na Podkarpaciu i z czego to wynika? Pytanie do Lasów Państwowych Likwidacja LICHWY w Polsce domy i mieszkania bez kredytówZdrowa żywność dla PolakówEmerytura obywatelska - likwidacja ZUS w PolsceBezpłatny dostęp do internetu światłowodowego. Ustawowy zakaz budowy masztów 3G, 4G, 5G

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)